Dla dziecka

Dla dziecka

Aktywne filtry

Hamak ogrodowy z poprzeczką...
  • -10%
  • -10%

Hamak ogrodowy z poprzeczką -...

Cena podstawowa 49,99 zł Cena 44,99 zł

Hamak dwuosobowy zapewni, że będziecie mogli Państwo odpocząć razem z drugą osobą i rozkoszować się spokojem letniego popołudnia. Oferowany przez nas produkt zapewni relaks jaki Państwu się należy.

Skuter motor dla dzieci...
  • -10%
  • -10%

Skuter motor dla dzieci elektryczny...

Cena podstawowa 199,99 zł Cena 179,99 zł

✔MARZENIE DZIECI - Motocyklem elektrycznym spełnisz życzenie swojego dziecka. Przyjemność z jazdy dla Twojego potomstwa.

✔NAJWYŻSZA RADOŚĆ Z JAZDY- Po ładowaniu trwającym od około 8 do 10 godzin, elektryczny motocykl zapewnia do 2 godzin jazdy i zapewnia  absolutną przyjemność z jazdy.

✔PRZEMYŚLANA KONSTRUKCJA- motor dla dzieci jest wyposażony w odtwarzacz muzyki, migającą syrenę i ma bagażnik, przednie i tylne światła, pedał przyspieszenia i przełącznik

✔ODPOWIEDNI DLA 2-4 LAT- Elektryczny motor dla dzieci o wymiarach 86 x 41 x 57 cm (dł. X szer. X wys.), Prędkość od 3 do 4 km / hi nośność max. 30 kg, jest idealny dla dzieci od ok. 2 do 3 lat.

✔DOSKONAŁE BEZPIECZEŃSTWO- Sprytna zasada trójkołowca, z jedną oponą z przodu i dwoma z tyłu, zapobiega niebezpiecznemu przewróceniu się.

Domek dla dzieci, tunel dla...
  • -10%
  • -10%

Domek dla dzieci, tunel dla dzieci,...

Cena podstawowa 99,99 zł Cena 89,99 zł

Podaruj dziecku szczęście namiot to idealny plac zabaw dla twojego dziecka. Doskonale spisuję się w różnego rodzaju aktywnościach na świeżym powietrzu jak  i w domu.

Zaletą zestawu jest to że można go dowolnie konfigurować, dziecko może korzystać z całego zestawu jak i z pojedynczych jego elementów.

Idealnie nadaje się na prezent.  Nie zawiera żadnych ostrych krawędzi ani małych elementów.