• -10%
  • Nowy

ZESTAW KONSTRUKCYJNY NAMIOT DLA DZIECI 120 ELEMENTY

Indeks: 12795

89,99 zł
80,99 zł Zniżka 10%
Brutto

ZESTAW KONSTRUKCYJNY DLA DZIECI -BAZA KONSTRUKCYJNA

KOLOR
Ilość
W magazynie

Podaruj dziecku szczęście namiot to idealny plac zabaw dla twojego dziecka. Doskonale spisuję się w różnego rodzaju aktywnościach na świeżym powietrzu jak  i w domu.

Zaletą zestawu jest to że można go dowolnie konfigurować, dziecko może korzystać z całego zestawu jak i z pojedynczych jego elementów.

Z naszym magicznym zestawem konstrukcyjnym Twoje dziecko może budować budowle we wszystkich kształtach i rozmiarach, które można przykryć kocami lub innymi materiałami.

Idealnie nadaje się na prezent.  Nie zawiera żadnych ostrych krawędzi ani małych elementów.

Zabawki edukacyjne, które pielęgnują przestrzeń wizualną, umiejętności inżynieryjne, projektowe, planowania i kreatywności.Wspaniała zabawa dla całych rodzin.

Budowa bazy marzeń to świetny pomysł na zabawę. Nasz zestaw daje mnóstwo możliwości konstruowania wszystkiego, co tylko podpowie wyobraźnia budujących.

Buduj i wyobraź sobie, opanowując podstawowe umiejętności inżynierskie; ten zestaw do budowania fortu zaprojektowany, aby rozpalić kreatywność; stwórz namiot do zabawy dla dzieci, dodając lekkie prześcieradło na dach.

Zestaw zawiera 75 patyczków, 45 kulek. Zabawka idealna dla chłopców i dziewczynek, rozwija wyobraźnię przestrzenną. Można zbudować: jaskinię, rakietę, dom, igloo, zamek księżniczki itp. Piłki i patyczki są łatwe w montażu i demontażu. Wykonane z wysokiej jakości tworzywa sztucznego.

12795
15 Przedmioty

Specyficzne kody

8 innych produktów w tej samej kategorii:

Consequat magna massa vel suspendisse morbi aliquam faucibus ligula ante ipsum ac nulla.