• -10%
ZESTAW KONSTRUKCYJNY NAMIOT DLA DZIECI 87 ELEMENTY

ZESTAW KONSTRUKCYJNY NAMIOT DLA DZIECI 87 ELEMENTY

49,99 zł
44,99 zł -10%

ZESTAW KONSTRUKCYJNY DLA DZIECI -BAZA KONSTRUKCYJNA

KOLOR
Ostatnie sztuki w magazynie
Masz pytanie lub potrzebujesz pomocy?

Podaruj dziecku szczęście namiot to idealny plac zabaw dla twojego dziecka. Doskonale spisuję się w różnego rodzaju aktywnościach na świeżym powietrzu jak  i w domu.

Zaletą zestawu jest to że można go dowolnie konfigurować, dziecko może korzystać z całego zestawu jak i z pojedynczych jego elementów.

Z naszym magicznym zestawem konstrukcyjnym Twoje dziecko może budować budowle we wszystkich kształtach i rozmiarach, które można przykryć kocami lub innymi materiałami.

Idealnie nadaje się na prezent.  Nie zawiera żadnych ostrych krawędzi ani małych elementów.

Zabawki edukacyjne, które pielęgnują przestrzeń wizualną, umiejętności inżynieryjne, projektowe, planowania i kreatywności.Wspaniała zabawa dla całych rodzin.

Budowa bazy marzeń to świetny pomysł na zabawę. Nasz zestaw daje mnóstwo możliwości konstruowania wszystkiego, co tylko podpowie wyobraźnia budujących.

Buduj i wyobraź sobie, opanowując podstawowe umiejętności inżynierskie; ten zestaw do budowania fortu zaprojektowany, aby rozpalić kreatywność; stwórz namiot do zabawy dla dzieci, dodając lekkie prześcieradło na dach.

Zestaw zawiera 51 patyczków, 36 kulek. Zabawka idealna dla chłopców i dziewczynek, rozwija wyobraźnię przestrzenną. Można zbudować: jaskinię, rakietę, dom, igloo, zamek księżniczki itp. Piłki i patyczki są łatwe w montażu i demontażu. Wykonane z wysokiej jakości tworzywa sztucznego.

1 Przedmiot

8 innych produktów w tej samej kategorii: