HUŚTAWKA OGRODOWA BOCIANIE GNIAZDO

HUŚTAWKA OGRODOWA BOCIANIE GNIAZDO

Najlepszy prezent- huśtawka dla dzieci, może zapewnić dzieciom wiele zabawy. Huśtawka o średnicy 100 cm oferuje dużo miejsca dla Twoich dzieci do zabawy z przyjaciółmi.

Udźwig i bezpieczeństwo - Huśtawka jest wykonana z wytrzymałego, trwałego materiału 900D Oxford i może przenosić obciążenia do 150 kg. Oznacza to, że dzieci mogą się bezpiecznie obracać lub huśtać. Jest odpowiedni dla dzieci w wieku od 3 do 8 lat. Może bawić się 1-3 dzieci w tym samym czasie.

Łatwy montaż - Huśtawka gniazdkowa jest łatwa w montażu i demontażu. Składana i lekka konstrukcja jest bardzo łatwa do przechowywania i przenoszenia.

Wysokiej jakości materiały - Wysokiej jakości lina PE o niskiej emisji dwutlenku węgla i wpływie na środowisko naturalne. Regulowana odległość w zakresie 140-180 cm. A niezwykle wytrzymałe liny działają na prawie wszystkich drzewach, huśtawkach czy słupkach ze stabilnym zawieszeniem.

Na pewno 100% zadowolenia i wolny od ryzyka zakup - każdą huśtawkę dla dzieci produkujemy z zachowaniem najwyższych standardów jakości. Nasza profesjonalna obsługa klienta jest zawsze dostępna przed i po złożeniu zamówienia.

https://www.wydrowski.pl/42-zabawki-namioty-dla-dzieci